Firma

Firma TRANS-SYP istnieje na runku od 1989 roku. Na przesterzeni tych lat zdobyliśmy bogate doświadczenie w robotach ziemnych, wyburzeniowych i usługach transportowych. Nasze umiejętności zdobyliśmy współpracując z wieloma znaczącym firmami.

Przedsiębiorstwo "TRANS-SYP" posiada do wykorzystania dużą bazę zlokalizowaną w bliskim sąsiedztwie siedziby Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Puławach, oraz stacji przeładunkowej PKP, wraz z pomieszczeniami magazynowymi, biurowymi, pomieszczeniami przeznaczonymi na zakwaterowanie pracowników oraz dozorowany parking dla maszyn i samochodów.

 

Doświadczenie zawodowe zdobywaliśmy współpracując między innymi z firmą "DROMEX" przy budowie autostrady A-4, firmą "NCC" i ''STRABAG" przy budowie autostrady A-2, z firmą "SKANSKA" przy budowie Złotych Tarasów w Warszawie. Wspólnie z P.B. "TERMOCHEM" w Puławach realizowaliśmy kolejne poważne zamówienie, jedno z większych inwestycji w regionie t.j. budowę Krajowego Referencyjnego Laboratorium Weterynaryjnego na terenie "PIWET" Puławy, oraz budowę centrum handlowego Galeria Zielona.

 

do góry